Drodzy Czytelnicy,

      Zbliża się jubileusz – pięciolecie „Naszej Politechniki”. W uroczystym posiedzeniu Kolegium Redakcyjnego wezmą udział władze Uczelni, stali współpracownicy czasopisma, sponsorzy, a także przedstawiciele zaprzyjaźnionych zespołów wydawniczych, takich jak: „Sprawy Nauki”, „Źródło”, „Puls Biznesu” i „Puls Medycyny”, „Rynek Kapitałowy” i „Rynek Terminowy” oraz „Lądowiec”, „Mechanik” i „PeKa”.
     Staramy się realizować przyjętą przed pięciu laty misję szerokiego informowania o osiągnięciach naszej Politechniki oraz jednoczenia całej społeczności Uczelni: pracowników wydziałów i jednostek centralnych, słuchaczy wszystkich rodzajów studiów, wychowanków zarówno z kraju, jak i z zagranicy .
     Uroczyste posiedzenie Kolegium połączone jest z tradycyjnym opłatkiem – symbolem świąt Bożego Narodzenia. Wszystkim wiernym Czytelnikom „Naszej Politechniki” składamy świąteczne i noworoczne życzenia zdrowia i pomyślności.

Kolegium Redakcyjne

Sponsorami niniejszego zeszytu są Państwo Krystyna i Marian Dzwoniarscy, wychowankowie naszej uczelni, działający w branży turystycznej i budowlanej na terenie Krynicy i okolic. Kolegium Redakcyjne serdecznie dziękuje za ofiarność.